Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

за нас

Quality first, customer first.

Врз основа на Кина, опремени светот.
Surfery технологија копродукции, Ltd е основана од страна на некои од најдобрите инженери на зборот во 2002 година 
Таа е една од најнапредните машини производствени компании во светот. 
Surfery е извршување на обезбедување на нашите потрошувачи со напредни производи и совршена по продажбата на услугата. 
Од денот Surfery беше поставена до овие денови, сите корисници имаат одлична оценка за нас, а акцијата
од нас изборот како својот снабдувач направи нивното производство се зголеми брзо и трошоците се намали брзо.

Ако ви треба индустриски решение ... Ние сме достапни за вас

Ние обезбеди иновативни решенија за одржлив напредок. Нашиот професионален тим работи на тоа да се зголеми ефикасноста на продуктивноста и трошоците на пазарот

Контактирајте не

WhatsApp Online Chat !