Automatike tub machine - China Tianjin Surfery Teknologji
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Automatike tub machine

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikim

  (1) i projektuar posaçërisht për tub hollë-mur çeliku inox, hundë i tub ka papastërti dhe nuk shtrembëroj.

  (2) shtrëngim automatik, pozicionimin automatik, prerja automatike.

  (3) manual, gjysmë-automatike, mode automatike operacion, do të mund të zgjidhet.

  (4) Jeta mjet të gjatë dhe me kosto të ulët.

   

  Parametrat teknike:

  madhësia pajisjet Mm 1800 * 600 * 800
  fuqia totale  1.6 kW
  tension  380 v
  diameter i Jashtem  10-100 mm
  trashësia tub 0.2-0.7 mm
  fuqia ndihmëse 0,6 MPa

 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !