Automatike makinë tub tkurrje - China Tianjin Surfery Teknologji
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Automatike tub makine tkurrje

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikim:

  (1) Kjo makinë mund të përdoret për të tkurrur ose zgjeruar tub dhe të bëjë disa molds të tjera.

  (2) struktura e makinë është kompakte dhe fortë. Ajo miraton fuqi hidraulike, operacion të qëndrueshme, të jepnin të lartë, dridhje të ulët dhe zhurma të ulët.

   (3) Makinë mund të aplikohet për lidhje tub produkt, tub automobilave naftës, tub ajrit, tub uji, forma të ndryshme të tub pjesëve të përbashkëta të ajrit të kondicionuar.

   (4) Kërkesa të veçanta mund të jenë të kënaqur: gjatësia e makinës dhe gjatësia e tubit mund të personalizohet sipas kërkesave të konsumatorëve.

   (5) pamja e bukur, praktike të lartë, dhe operacion të thjeshtë.

   

  Parametrat teknike:

  madhësia pajisjet 1800 * 1200 * 700mm
  fuqia totale 4KW
  tension 380V
  burim të energjisë presionin e vajit
  presion 14 Mpa
  itinerar Ajo mund të bazohet në kërkesat e klientit
  gamë të përpunimit φ10-φ100 mm
  Efikasitetit të energjisë 10 herë mm

 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

  
  WhatsApp Online Chat !