Krah hidraulike Makineri goditëse - China Tianjin Surfery Teknologji
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

krah hidraulik Punching Machine

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikim:

   (1) Makinë është e thjeshtë në strukturë, të ulët në koston e prodhimit dhe miraton teknologji hidraulike.

   (2) Përdorimi i një qark presioni-lehtësim siguron zhurma të ulët dhe redukton konsumimin e energjisë gjatë pritje.

   (3) Sipas modeleve të ndryshme, goditje cilindër, shpejtësia dhe presioni mund të rregullohen.

   (4) Të gjitha saldim çeliku pjatë, punën e qëndrueshme, hekurudhor udhëzues të gjatë të udhëtojë deri në 500mm.

   (5) Ju mund të përdorni duart tuaja apo këmbët për të kontrolluar për të siguruar sigurinë.

   

  Parametrat teknike:

  madhësia pajisjet 2300 * 1200 * 1200mm
  fuqia totale 5.5kw
  tension  380V
  itinerar  500mm
  presion  30-120 t
  pesha e makinës 1200 kg

 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

  
  WhatsApp Online Chat !