dyfishtë tub machine - China Tianjin Surfery Teknologji
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

tub dyfishtë machine

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • :
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikim:

  ( 1)  clamps bilaterale dhe bidirectional të detalit të qetë , dhe të prerë e tubave të qetë dhe pa burrs.

    (2) Udhëheqësi mund të rregullohen majtë dhe të djathtë për të shkurtuar ose slot, kështu që këndi i prerë është i saktë, dhe lidhja e tub është i përsosur.

   (3) qarkullim sistemit të ftohjes për të siguruar jetën e rroje e pa, dhe të bëjë sipërfaqja e prerjes të qetë.

   

  Parametrat teknike:

  prerja maksimale jashtë diameter * trashësi tub 100 * 6
  prerja minimale jashtë diameter * trashësi tub 5 * 10
  Gjatësia Single ushqim sipas kërkesave të konsumatorit
  Motor kryesore  7 kW
  shpejtësia gisht Rpm 84/42 standarde
  Madhësia e Machine 1000 * 2000 * 800 mm
  Pesha e makinës 1500 kg

 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !