Katër kolona punching hidraulike machine - China Tianjin Surfery Teknologji
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Katër kolona punching hidraulike machine

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikim:

  (1) Përdorimi i përbërësve cilindër, valvula solenoid, si një komponent të kontrollit, është një strukturë e thjeshtë, shkalla e ulët dështim, të sigurisë së lartë, kosto të ulët të mirëmbajtjes, dhe mirëmbajtjen e lehtë.

   (2) Veprimi i valvulave solenoid është e kontrolluar nga një kaloni këmbë për të kontrolluar funksionimin dhe kthimin e cilindrit.

   (3) Makinë mund të personalizohet, makineri hidraulike varg output 3T / 5T / 10T / 15T / 30T / 50T / 100t, në dispozicion për konsumatorët për të zgjedhur.

   (4) struktura Katër-kolona, ​​ekonomike, zhurmë të ulët, operacion i thjeshtë dhe i përshtatshëm.

   

  Parametrat teknike:

  madhësia pajisjet  600 * 1200 * 800mm
  fuqia totale  5.5kw
  tension  380V
  itinerar  400mm
  presion 30-100 t
  peshë  1000kg

 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

  
  WhatsApp Online Chat !