Llogaritja makinë - China Tianjin Surfery Teknologji
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Llogaritja makinë

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikim:

  ( 1) të transmetimit të plotë mekanike, mekanizmi kompakt dhe besueshmërisë së lartë.

  ( 2)  Shtatë-roll makinë, nuk do të lëkunden, hollë-mur material mund të jetë vendosur.

  ( 3) Të rollers në të dy anët janë të shpërndara në mënyrë asimetrike, duke reduktuar seksione drejtë, pajisje të ushqyerit, mjetet e sigurisë, dhe faktorë të lartë të sigurisë.

  ( 4) Makinë ka transmetimit të qëndrueshme, operacion i përshtatshëm dhe efikasitet të lartë.

  ( 5) Kur myk ndryshuar, makinë mund të procesit të një shumëllojshmëri të materialeve metalike, të tilla si çeliku kënd , tuba rrumbullakët dhe materiale të tjera.

   (6) Kjo makinë mund të rrip materialet e madhe-rreze, e cila është një shtesë të nevojshme për të vetme-kokë dhe double-kokë makina bending.

   (7) Kjo makinë është i përshtatshëm për prodhimin në shkallë të gjerë të mesme dhe, me shpejtësi të lartë dhe efikasitet të lartë.

  Parametrat teknike:

  madhësia pajisjet 1500 * 800 * 1500mm
  fuqia motorike 4KW
  tension 380V
  rrezja Bend 125-1000mm
  shpejtësia ushqyerit 300mm / 1.5-5s
  pesha e makinës 800kg

 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

  
  WhatsApp Online Chat !